Hizmetler

Adli bilişim, ve siber güvenlik alanlarında sunmuş olduğumuz hizmetlerin yanında bu alanlarda uluslararası yetkinlikte eğitmenlerimiz tarafından nitelikli eğitimler ve araştırma geliştirme faaliyetleri sürdürmekteyiz.

  • Herhangi bir işletim sisteminin yüklü bulunduğu bilgisayar, kurumsal sistemler, veya mobil cihazları da dahil olmak üzere her türlü dijital materyal ve yazılım üzerinde laboratuvarımızda veya yerinde adli bilişim incelemeleri uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

  • Siber güvenlik hizmetlerimiz tamamen kapalı ya da yarı kapalı şekilde hem ağ seviyesinde hem da uygulama seviyesinde sızma testlerini, KVKK ve ISO 27001 gibi uyumluluk süreçlerinde danışmanlık ve denetim hizmetlerini içermekte olup CISSP seviyesinde uzman ekip tarafından greçekleştirilmektedir.

  • Her seviyede adli bilişim, siber olaylara müdahale (SOME) ve siber güvenlik eğitimleri, alan tecrübesinin yanında uluslararası akademik kariyere sahip eğiticiler tarafından sağlanmaktadır.

  • Alanda vermiş olduğumuz adli bilişim ve siber güvenlik hizmetleri esnasında gözlemlediğimiz yeni tehditler ya da ihtiyaç duyulan teknoloji ve yöntemleri araştırıyoruz ve bunları sizlerle ve uluslararası akademik camia ile paylaşmaktayız.

Recent Articles

In posuere consequat purus ut venenatis. Maecenas mattis mattisIn

İletişim

Aşağıdaki form üzerinden bize mesaj yazabilirsiniz; info@cyphore.com eposta adresine doğrudan eposta gönderebilirsiniz; ya da dilerseniz sizi aşağıda adresi verdiğimiz ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Adres

Mecidiyeköy Mahallesi, Büyükdere Cd. No:67/71 Alba İş Merkezi Kat:8, 34387 Şişli İSTANBUL Tel: 0212 909 9619

Contact Us