Hizmetlerimiz

Bir siber güvenlik ve adli bilişim inisiyatifi olarak Cyphore, siber güvenlik, adli bilişim ve siber olaylara müdahale olmak üzere 3 ana sütun üzerine yapılandırılmış ve hizmet sunmaktadır. Cyphore tarafından sunulan güvenlik hizmetleri geleneksel siber güvenlik anlayışından farklı olarak gerçekleştirilmektedir. Siber güvenlik test ve denetimlerimiz gerçek siber saldırı ve siber suçların adli bilişim incelenmelerini gerçekleştirmiş bir uzman ekibin desteği de alınarak hazırlanmakta ve müşteriye özel olarak tasarlanıp uygulanmaktadır.

Siber Güvenlik hizmetlerimiz hakkında detay almak için Siber Güvenlik Hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfadan çok hızlı bir şekilde fiyat teklifi almanız mümkündür. Bunun için sayfamızdaki kapsam formunu doldurmanız yeterlidir.

Adli Bilişim hizmetlerimiz, İşletim Sistemleri, Dosya Sistemleri, Ağ Cihazları veya Mobil Cihazlar başta olmak üzere hemen her türlü elektronik cihazı, dijital ortam veya platformun incelenmesini ve adli bilişim raporlarının hazırlanmasını kapsamaktadır. Bahse konu incelemeler neticesinde uzmanlarımız tarafından istendiğinde CMK 67 kapsamında Teknik Uzman Mütalaası hazırlanmaktadır. Adli Bilişim Hizmetlerimizle ilgili detaylar için Adli Bilişim Hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Siber Güvenlik ve Adli Bilişim alanlarındaki yetkinliği doğrultusunda, Cyphore sisteminizi hedef alan her türlü siber olaya karşı tam zamanlı hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler kapsamında  sistemler üzerindeki tehditler savuşturulurken ve sistem ve ağ üzerinde sıkılaştırma çalışmaları gerçekleştirilirken aynı zamanda dijital delillerin muhafazası da sağlanmaktadır. Detaylar için Siber Olaylara Müdahale Hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.